Eļļas vieglajam auto

Motoreļļas vieglajiem auto 

ExxonMobil piedāvā ievērojamu automašīnu motoreļļu klāstu, ieskaitot  vieglo auto motoreļļas, sintētiskās eļļas, kā, piemēram, Mobil 1, kā arī pussintētiskās un minerāleļļas. Šīs ražotāju apstiprinātās eļļas balstās uz inovatīvām tehnoloģijām, lai nodrošinātu nepārspējamu dzinēju eļļošanu. Mobil 1 ir paredzēts optimizētai dzinēja efektivitātei, samazinātam nodilumam un mazākam degvielas patēriņam.

Kā pilnvarotais Mobil motoreļļu izplatītājs INFLEKSS ar prieku piedāvā saviem pircējiem pārdošanai ne tikai tirgū vadošās Mobil 1 sintētiskās motoreļļas, bet arī Mobil Super zīmola augstākās kvalitātes motoreļļas un citas motoreļļas ikdienas lietošanai. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet ExxonMobil Produktu datu lapu bibliotēku

Kā pilnvarotais Mobil motoreļļu izplatītājs INFLEKSS ar prieku piedāvā saviem pircējiem pārdošanai ne tikai tirgū vadošās Mobil 1 sintētiskās motoreļļas, bet arī Mobil Super zīmola augstākās kvalitātes motoreļļas un citas motoreļļas ikdienas lietošanai. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet ExxonMobil Produktu datu lapu bibliotēku.

Papildus motoreļļām, mēs piedāvājam arī plašu citu Mobil automašīnu smērvielu un automašīnu kopšanas līdzekļu klāstu, lai nodrošinātu uzticamu braukšanu ar automašīnu mūsu pircējiem.

  • Mobil automašīnu transmisijas šķidrumi
  • Mobil automašīnu zobratu eļļas
  • Mobil motociklu eļļas

Kā piegādātāji ar automašīnām saistītiem uzņēmumiem, sākot ar automašīnu dīleriem un beidzot ar mazākām neatkarīgām darbnīcām, mēs piedāvājam arī plašu uz vietas nopērkamu produktu klāstu.

Atklājiet Mobil 1 atšķirību

Pēdējos 36 gadus katra Mobil 1 sastāva formula ir pastāvīgi cēlusi latiņu inovācijai un izpildījumam, lai kļūtu par pasaules vadošo sintētisko motoreļļu zīmolu. Uzturot augstu reputāciju starp miljoniem vadītāju smērvielu industrijā, Mobil 1 tehnoloģijas spēks sniedz vismodernāko dzinēja aizsardzību.

  • Palīdz jūsu automašīnas dzinējam darboties kā jaunam. Mobil 1 samazina virzuļu gredzenu un cilindru caurumu nodilumu, palīdzot uzturēt dzinēju kā jaunu ilgāku laika periodu.
  • Kvalitāte pat ekstrēmos zemas temperatūras apstākļos. Mobil 1 piedāvā nevainojamu izpildījumu pat ļoti zemā temperatūrā, nodrošinot, ka eļļa plūst cauri dzinējam pat tik ļoti svarīgajās pirmajās iedarbināšanas sekundēs.
  • Uzslavējama tīrīšanas spēja netīros dzinējos. Mobil 1 smērvielas ir paredzētas dzinēju tīrības uzturēšanai un to pasargāšanai pret nodilumu un nogulšņu veidošanos, pat augstas temperatūras apstākļos (braukšana pa pilsētu ar biežu apstāšanos-uzsākšanu).
  • Vairāku oriģinālā aprīkojuma ražotāju (OEM) visvairāk ieteiktais zīmols pasaulē. Šodien mēs varam apgalvot, ka oriģinālā aprīkojuma ražotāji izvēlas Mobil 1 vairāk nekā citus zīmolus visā pasaulē.