Kuru eļļu izvēlēties manam Ford?

Ir plašs Mobil motoreļļu klāsts, kuras ir piemērotas dažādiem Ford modeļiem, gan ar benzīna, gan TDCi dīzeļdzinējiem.

Mobil motoreļļas ir piemērotas gan tādiem Ford Focus modeļiem, kā Ford Focus 1.6 Zetec, gan Ford Mondeo modeļiem, piemēram, Mondeo DuarTorq 2.0 TDCi.

Tipiskās motoreļļas, kas apstiprinātas izmantošanai Ford markas automašīnās:

  • Ford WSS-M2C913-C
  • Ford WSS-M2C913-A
  • Ford WSS-M2C913-B

Kā es varu ietaupīt naudu, izmantojot Mobil 1?

Pilnībā sintētiskas motoreļļas, kā Mobil 1 vai Mobil Super 3000 X1 Formula FE 5W-30, cirkulē jūsu Ford dzinējā daudz vieglāk kā tradicionālās minerāleļļas, tāpēc jūsu automašīnas dzinējs darbojas efektīvāk. Mobil 1 arī sāk strādāt ātrāk, tāpēc jūsu automašīnas dzinējs ātrāk sasniedz augstāko darbības efektivitāti. Abi no šiem ieguvumiem nozīmē potenciāli uzlabotu degvielas ekonomiju, kas tiešā veidā ietaupa degvielai iztērēto naudu.

Vai jums būtu liels ģimenei piemērots Ford vai mazāka Z sērijas sporta automašīna, lūdzu, izmantojiet sadaļu Piemeklēt eļļu, lai uzzinātu, kura eļļa būs vispiemērotākā jūsu Ford markas modelim.

Mobil motoreļļas Ford markas automašīnām:
Mobil Super 3000 X1 Formula FE 5W-30.
Uzzināt cenu.

Lai uzzinātu jaunāko produktu specifikāciju šiem Mobil produktiem, lūdzu, apskatiet Produktu Datu lapu sadaļu.

Kā pilnībā sintētiska motoreļļa aizsargā mana Ford dzinēju?

Pārbaudes parāda, ka Mobil 1 var sasniegt visas kustošās dzinēja daļas par 15 sekundēm ātrāk kā dažas tradicionālās eļļas. Līdz brīdim, kad eļļa pilnībā cirkulē, berze starp motora sausajām daļām lēnām samazina jūsu automašīnas dzinēja mūžu. Pilnībā sintētiskās eļļas, kā Mobil SUper 3000 X1 Formula FE 5W-30, sāk cirkulēt uzreiz, aizsargājot katru dzinēja kustošo detaļu, tādējādi ilgtermiņā ietaupot uz apkopes izmaksām.

Kuru eļļu man vajadzētu iegādāties savam Ford?

Ir svarīgi izmantot jūsu automašīnai paredzēto eļļu, kas būtu saskaņā ar Ford ražotāja norādījumiem. Mobil 1 produktu izmantošana ikdienas apkopē un atbilstoši jūsu automašīnas rokasgrāmatai, neietekmēs jūsu automašīnas ražotāja garantiju. Jūs vara iegūt Mobil eļļas rekomendācijas, izmantojot sadaļu Piemeklēt eļļu un sameklējot jūsu markas un modeļa automašīnu izvēlnē.

Atpakaļ