Kuru eļļu izvēlēties manam Porsche?

Ir plašs Mobil motoreļļu klāsts, kuras ir piemērotas dažādiem Porsche modeļiem, gan ar benzīna, gan dīzeļdzinējiem.

Katra Porsche automašīna tiek piepildīta ar Mobil 1, pirms tā pamet Prosche rūpnīcu un Porsche skaidri rekomendē Mobil 1 motoreļļas to efektivitātes un augstās dzinēja aizsardzības dēļ. Ir Mobil motoreļļas, kas piemērotas tādiem Porsche 911 modeļiem, kā 911 Carrera, kā arī eļļas, kas piemērotas tādiem Porsche Cayenne modeļiem, kā Cayenne S.

Tipiskās motoreļļas, kas apstiprinātas izmantošanai Porsche markas automašīnās:

  • Porsche A40
  • Porsche C40

Kā es varu ietaupīt naudu, izmantojot Mobil 1?

Pilnībā sintētiskas motoreļļas, kā Mobil 1, cirkulē jūsu Porsche dzinējā daudz vieglāk kā tradicionālās minerāleļļas, tāpēc jūsu automašīnas dzinējs darbojas efektīvāk. Mobil 1 arī sāk strādāt ātrāk, tāpēc jūsu automašīnas dzinējs ātrāk sasniedz augstāko darbības efektivitāti. Abi no šiem ieguvumiem nozīmē potenciāli uzlabotu degvielas ekonomiju, kas tiešā veidā ietaupa degvielai iztērēto naudu.

Vai jums būtu Porsche Cayman R vai Porsche Boxster Spyder, lūdzu, izmantojiet sadaļu Piemeklēt eļļu, lai uzzinātu, kura eļļa būs vispiemērotākā jūsu Porsche modelim.

Mobil 1 Motoreļļas Porsche markas automašīnām:
Mobil 1 New Life 0W-40.
Mobil 1 ESP Formula 5W-30.
Uzzināt cenu.

 Lai uzzinātu jaunāko produktu specifikāciju šiem Mobil produktiem, lūdzu, apskatiet Produktu Datu lapu sadaļu.

Kā pilnībā sintētiska motoreļļa aizsargā mana Porsche dzinēju?

Pārbaudes parāda, ka Mobil 1 var sasniegt visas kustošās dzinēja daļas par 15 sekundēm ātrāk kā dažas tradicionālās eļļas. Līdz brīdim, kad eļļa pilnībā cirkulē, berze starp motora sausajām daļām lēnām samazina jūsu automašīnas dzinēja mūžu. Sintētiskās eļļas, kā Mobil 1, sāk cirkulēt uzreiz, aizsargājot katru dzinēja kustošo detaļu, tādējādi ilgtermiņā ietaupot uz apkopes izmaksām.

Kuru eļļu man vajadzētu iegādāties savam Porsche?

Ir svarīgi izmantot jūsu automašīnai paredzēto eļļu, kas būtu saskaņā ar Porsche ražotāja norādījumiem. Mobil 1 produktu izmantošana ikdienas apkopē un atbilstoši jūsu automašīnas rokasgrāmatai, neietekmēs jūsu automašīnas ražotāja garantiju. Jūs vara iegūt Mobil eļļas rekomendācijas, izmantojot sadaļu Piemeklēt eļļu un sameklējot jūsu markas un modeļa automašīnu izvēlnē.

Atpakaļ