ExxonMobil jūras nozares produkti

Mūsu produkti ir izstrādāti ar mērķi sasniegt vienmēr augošās klientu prasības, un MobilGard™ smērvielas un eļļas pārsniedz uz tām liktās cerības un ir to pierādījušas veiktspējas testos. Mobil SHC™ sintētiskās eļļas uzlabo veiktspēju un samazina izmaksas pat tādos darba apstākļos, kad darba temperatūra un spiediens pārsniedz ierasto. Mobil Delvac 1 produkti ir augstas veiktspējas sintētiskās dīzeļdzinēju eļļas, kas paredzētas dzinēja darba mūža pagarināšanai un komponentu aizsardzībai pat augstā darba temperatūrā. The Mobil SHC Aware™ augstas veiktspējas videi draudzīgās* sintētiskās smērvielas tiek izmantotas kuģu aizsardzībai ASV, atbilstoši Amerikas Savienoto Valstu apkārtējās vides aizsardzības aģentūras EPA) 2013.gada US Vessel General Permit.

Zemāk tabulā dots pilns Mobil zīmola smērvielu klāsts, kuras piemērotas pielietošanai jūras nozarē. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas par Mobil zīmola smērvielām jūsu kuģiem. 

Jūras nozares smērvielu ātrās uzskates tabula

Pielietojums Minerālbāzes produkti Sintētiskie                                    EAL/VGP
vidēja ātruma mazuta dzinēji   
vidēja ātruma destilāta dzinēji       
deidvuda caurules  
turbīnas  
ātrgaitas dzinēji
gaisa kompresori
dzesēšanas kompresori
cirkulācijas un transmisijas sistēmas   
hidrauliskās sistēmas
troses  
smērvielas vietas
atvērtās zobratu sistēmas  
termoeļļas sistēmas  

*apkārtējai videi pieņemamas smērvielas, kuras noteiktas VGP kā bioloģiski noārdošās smērvielas, minimāli toksiskas un neuzkrājas apkārtējā vidē.