Par mums

INFLEKSS jau vairāk kā 16 gadu darbojas eļļu un industriālo smērvielu izplatīšanā. Šobrīd INFLEKSS ir vienīgais Mobil zīmolu pilnvarotais izplatītājs Latvijā, kas ir arī viens no Latvijas lielākajiem smērvielu vairumtirdzniecības uzņēmumiem. Mūsu noliktavā 1000m2 platībā tiek nodrošināts pastāvīgs sortiments - vairāk kā 500 pozīcijas. Mēs ik dienas piegādājam produktus klientiem visā Latvijas teritorijā. Uzņēmumā strādā stabila profesionāļu komanda, kas palīdzēs sniegt kompetentus risinājumus Jūsu autoservisa biznesa attīstībai vai autoparka, rūpnīcas izmaksu optimizēšanā, kā arī nodrošinās tehniskas konsultācijas par eļļu pielietojumu vai organizēs speciālas apmācības Jums izdevīgā laikā un vietā.

Mobil smērvielu izplatītāju produktu integritātes rokasgrāmata (DPIM)

ExxonMobil izplatītāju produktu integritātes rokasgrāmatas (DPIM) sistēmu izmanto ExxonMobil Stratēģiskie izplatītāji visā pasaulē kā minimālās prasības un vadlīnijas savā praksē, dokumentācijā un ExxonMobil ražoto produktu lietošanā. Tā iekļauj informāciju par visu L&S iepakoto produktu saņemšanu, uzglabāšanu un transportēšanu, smērvielu lielo tilpumu saņemšanu, uzglabāšanu un transportēšanu, kā arī produktu pārpakošanu no lielajiem tilpumiem uz mazākām tvertnēm.

ExxonMobil elites klubs

ExxonMobil Elites kluba programma atzīst un apbalvo ExxonMobil smērvielu stratēģiskos izplatītājus Eiropā, Āfrikā un Vidējos austrumos par viņu uzticību stratēģiskajām vadlīnijām un labāko uzņēmējdarbību. Balvas, kurā ietilpst iespēja izmantot šo elites kluba logo, kā arī apmācības un zīmola pievienošana, tiek paziņotas reizi gadā.

Sertifikāts, kas apliecina, ka INFLEKSS ir oficiālais Mobil produktu izplatītājs Latvijā: