Informācija par eļļu Mobil 1 Fuel Economy 0w30

Добавлено: 09.02.2014

Iepazīstinām ar vienu no jaunākajām ExxonMobil izstrādātajām Mobil 1 klases eļļām.

Mobil 1 Fuel Economy 0w30 ir augstas veiktspējas, pilnīgi sintētiska motoreļļa vieglo automašīnu benzīna un dīzeļmotoriem.

Eļļa nodrošina izcilu motora aizsardzību pret nodilumu un teicamu eļļas plūstamību, īpaši aukstos laika apstākļos. Pateicoties augsti kvalitatīvai bāzes eļļai un precīzi sabalansētam piedevu kompleksam, eļļa Mobil 1 Fuel Economy 0w30 ļauj ekonomēt degvielu.

Mobil 1 Fuel Economy 0w30  paredzēta lielākajai daļai Ford un Volvo automašīnu, kā arī automobiļiem, kuru motoros ir pieprasītas ACEA A1/B1; A5/B5 specifikāciju eļļas.

Šī nav Low SAPs eļļa, tāpēc to neiesaka lietot dīzeļmotoros, kas aprīkoti ar dīzeļa cieto daļiņu filtru (DPF) izplūdes gāzu sistēmā. Izņēmums ir Volvo vieglo automašīnu dīzeļmotori (DPF konstruktīvo īpatnību dēļ), kuriem šī motoreļļa tieši ir paredzēta.

Vienmēr konsultējieties ar speciālistu vai pārbaudiet automašīnas lietošanas rokasgrāmatā, lai pārliecinātos par pieprasītajām eļļu specifikācijām un ieteikto viskozitātes pakāpi konkrētajam transportlīdzeklim.